Senior Category Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy z branży retail, poszkujemy Kandydatów na stanowisko:

Senior Category ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie polityką cenową i promocyjną w ramach podległej kategorii produktów
  • Przeprowadzanie negocjacji handlowych z dostawcami i producentami lokalnymi i zagranicznymi
  • Rozwój kategorii i tworzenie oferty handlowej dostosowanej do potrzeb klientów
  • Zarządzanie zespołem
  • Analiza trendów rynkowych i cenowych
  • Współpraca z innymi działami firmy (m.in działem marketingu, łańcucha dostaw, operacyjnym)

Wymagania:

  • Doświadczenie w strukturach działu zakupów w branży retail
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość programu MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Udział w szkoleniach stacjonarnych, językowych i e-learningowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.