Senior Category Manager/Category Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej firmy z branży retail, poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior Category Manager/Category ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie powierzoną kategorią (non-food)
  • Przeprowadzanie negocjacji handlowych z dostawcami i producentami (również zagranicznymi)
  • Tworzenia strategii zakupowej w ramach kategorii
  • Zarządzanie zespołem
  • Realizacja celów budżetowych dotyczących obrotu, marży i zapasu
  • Analiza konkurencji
  • Współpraca z innymi działami firmy (m.in. działem marketingu, logistyki)

Wymagania:

  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Umiejętności analityczne
  • Język angielski na poziomie minimum B2
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane doświadczenie w pracy z kategoriami: chemii gospodarczej, kosmetyków, tekstyliów, zabawek itp.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.