Senior Business Analyst

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - międzynarodowej instytucji finansowej w tym momencie poszukujemy kandydatów zainteresowanych objęciem pozycji Senior Business Analyst.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest obecna na polskim rynku od 1997 roku międzynarodowa instytucja finansowa z kapitałem zachodnioeuropejskim oferująca dla swoich klientów specjalistyczne programy leasingwe. W związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem Senior Business Analyst, który będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie szczegółowej analizy procesów oraz projektowanie map i diagramów, a także kształcenie użytkowników odpowiedzialnych za zarządzanie i realizację procesów.

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie szczegółowej analizy procesów oraz projektowanie map i diagramów;
  • ocena, doradztwo i rekomendowanie potencjalnych rozwiązań z uwzględnieniem wcześniej ustalonej strategii;
  • kształcenie użytkowników odpowiedzialnych za zarządzanie i realizację procesów;
  • bliska współpraca z Działem IT w celu stworzenia narzędzi oraz rozwiązywania problemów procesowych;
  • przygotowanie dokumentacji projektowej;
  • określenie możliwości do poprawy lub automatyzacji;
  • bliska współpraca oraz mentoring Młodszych Analityków Biznesowych.

Profil kandydata

  • minimum 3-letnie doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku (dodatkowym atutem będzie doświadczenie zdobyte w branży finansowej);
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • wiedza i doświadczenie z zakresu modelowania procesów biznesowych (UML, BPMN 2.0);
  • doskonałe zdolności analityczne oraz umiejętność wykorzystania pozyskanych danych;
  • doświadczenie w opracowaniu dokumentacji instruktażowej i proceduralnej;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole;
  • zaawansowany poziom znajomość środowiska MS Office.

Oferujemy

  • bliską współpracę z zespołami rozlokowanymi na całym świecie;
  • uczestnictwo w strategicznych dla rozwoju całej organizacji projektach;
  • bardzo rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych;
  • możliwość wyboru modelu pracy - z biura, hybrydowa lub zdalnie;
  • dobrą atmosferę i realne możliwości rozwoju zawodowego.

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Analityka