Senior Business Analyst

Warszawa, mazowieckie

Hays Accountancy Finance

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1116127

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora FMCG o dobrej i znanej marce, poszukujemy obecnie doświadczonego, kompetentnego i zaangażowanego Kandydata na stanowisko Senior Business Analyst.

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za raportowanie wyników finansowych zgodnie z obowiązującym harmonogramem i procedurami firmy, przygotowywanie raportów, biznes-planów, prognoz oraz kalkulacji finansowych. Senior Business Analyst zostanie dedykowany do koordynowania i usprawniania procesów finansowych, w szczególności budżetowania i planowania finansowego oraz kontroli ryzyka finansowego, wsparcia w zakresie tworzenia i rozwoju narzędzi potrzebnych do analizy kosztów oraz inwestycji – to tylko niektóre zadania stawiane przed nowym pracownikiem działu analiz biznesowych. Osoba na tym stanowisku będzie brała również udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych, będzie odpowiedzialna za raportowanie finansowe dla celów konsolidacyjnych oraz za współpracę z pozostałymi działami firmy w zakresie analizy i kontroli kosztów (w tym ścisła współpraca z działem sprzedaży).

Od Kandydata oczekujemy wyższego wykształcenia kierunkowego, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2) oraz ok. 5-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Financial/Business Analyst (preferowane w dużej międzynarodowej korporacji z sektora FMCG). Idealna osoba na tym stanowisku powinna wykazywać się znajomością języka VBA, zaawansowaną znajomością pakietu Microsoft Office (w szczególności programów Excel oraz Access) oraz mieć doświadczenie w pracy z programem finansowo-księgowym SAP (chociaż kilkumiesięczne). Szukamy osoby o wysokich zdolnościach analitycznych, sumienności, samodzielności i dobrej organizacji pracy, która sprawnie i asertywnie podejmuje decyzje. Kluczowe są tu wysoko rozwinięte kompetencje w zakresie komunikacji, łatwość we wnioskowaniu z danych i kreowaniu rekomendacji, umiejętności prezentacyjne, negocjacyjne i wywierania wpływu na innych.

Nasz Klient oferuje pracę w dynamicznym środowisku branży produktów szybko rotujących, rynkowe wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz system premiowy, a także realne możliwości rozwoju. Firma znajduje się w bardzo dogodnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Senior Business Analyst będzie finance business partnerem dla działów komercyjnych (w szczególności dla sprzedaży) i otrzyma możliwość wywierania realnego wpływu na biznes.

Prezentacja firmy

WŁAŚCIWI LUDZIE NA WŁAŚCIWYCH STANOWISKACH
HAYS Poland jest firmą doradztwa... personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii. Grupa posiada ponad 350 biur w 25 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje ponad 5 tysięcy specjalistów.

Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. Dywizja HAYS Accountancy & Finance składa się z zespołów: Finance, Financial Services, Banking oraz Legal.

HAYS Finance to grupa konsultantów, która może poszczycić się bogatą praktyką w zakresie: obsługi działów finansowych i księgowych przedsiębiorstw każdej branży. Współpracujemy z firmami prowadzącymi tzw. outsourcing księgowości, jak również z przedsiębiorstwami doradczymi, tzw. Big4, firmami doradztwa finansowego, a także strategicznego.

Należący do HAYS Accounatncy & Finance zespół Financial Services specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw z sektora finansowego. Realizuje projekty na stanowiska specjalistyczne oraz średniego i wyższego szczebla zarządzania. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów dla domów maklerskich, towarzystw funduszy inwestycyjnych, towarzystw ubezpieczeniowych, firm leasingowych, faktoringowych i innych.

Zespół HAYS Banking współpracuje z najbardziej prestiżowymi bankami komercyjnymi oraz instytucjami finansowymi.

Grupa HAYS Legal specjalizuje się w rekrutacji prawników, adwokatów, radców prawnych oraz asystentów prawnych, nie tylko do kancelarii, ale również do firm na stanowisko in-house lawyer.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse