Senior Brand Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Klientem HRK S.A. jest międzynarodowa firma FMCG działająca w szeroko rozumianej kategorii napojowej.

Senior Brand ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie strategii komunikacji i rozwoju dla marki (zarządzanie lokalne)
  • Koordynacja działań ATL i BTL
  • Koordynacja współpracy z agencjami reklamowymi/domami mediowymi (również w zakresie tworzenia reklam TV)
  • Zarządzanie budżetem marki
  • Odpowiedzialność za koordynację działań w digitalu
  • Raportowanie działań do HQ

Wymagania:

  • Około 5-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem marką
  • Bieżące doświadczenie w branży FMCG
  • Szerokie doświadczenie w zakresie lokalnych działań marketingowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu współpracą z domami mediowymi/agencjami reklamowymi
  • Umiejętności analityczne na bardzo wysokim poziomie
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię
  • Auto służbowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów - opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w ramach struktury - zarówno w Polsce jak i zagranicą
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.