Senior BI Analyst

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora usług finansowych poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Senior BI AnalystMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowywanie P&Lu, Balance Sheetu
  • Odpowiedzialność za proces budżetowania, analiza odchyleń
  • Zapewnienie precyzyjnego i terminowego przygotowania cyklicznych raportów zarządczych
  • Przygotowywanie danych do budżetu oraz prognoz finansowych
  • Przygotowywanie analiz ad hoc
  • Budowanie długotrwałych relacji z Partnerami Biznesowymi zarówno w Polsce jak i za granicą

Wymagania:

  • 3-4 lata doświadczenia w analizie finansowej/kontrolingu/audycie
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu produktów bankowych
  • Analityczne myślenie
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość Excel/Word/PowerPoint

Oferujemy:

  • Świetną atmosferę pracy
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju wewnątrz dużej organizacji
  • Stałą umowę o pracę po trzy-miesięcznym okresie próbnym
  • Pełen pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, „wakacje pod gruszą”, wakacje dla dzieci, kursy językowe, Multisport, zniżki do teatru,  karta lunchowa Sodexo oraz wiele innych).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.