Senior Associate - Prawo Energetyczne - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dużej, renomowanej kancelarii prawnej z siedzibą w Warszawie poszukujemy Kandydatki/Kandydata na stanowisko:

Senior Associate - Prawo EnergetyczneMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Doradztwo prawne i obsługa klientów w obszarze zagadnień dotyczących prawa energetycznego,
  • wsparcie w obsłudze transakcji M&A w sektorze energetycznym,
  • negocjacje umów związanych z budową infrastruktury energetycznej,
  • analizę przepisów dotyczących sektora energetycznego,

Wymagania:

  • co najmniej 4-6 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w kancelarii prawnej w dziale prawa energetycznego,
  • biegłą znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), ze szczególnym uwzględnieniem terminologii prawniczej,
  • bardzo dobrą znajomość zagadnień z zakresu prawa energetycznego,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętność samodzielnej realizacji projektów,

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i poszerzenia wiedzy przy obsłudze największych transakcji i klientów na rynku, w tym klientów międzynarodowych,
  • odpowiedzialne stanowisko wraz ze stabilną ścieżką kariery,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • benefity: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.