Senior Associate - IP - Reputable Law Firm

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie miała możliwość rozwoju w dużej renomowanej Polskiej Kancelarii Prawnej w zespole specjalizującym się prawem własności intelektualnej. Do jej głównych obowiązków będzie należeć m.in. obsługa klientów Kancelarii w zakresie prawa autorskiego, znaków towarowych, wzorów przemysłowych jak również nieuczciwej konkurencji; działanie przy projektach due diligence czy też reprezentacji Klientów Kancelarii.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest jedna z największych polskich kancelarii prawnych o ugruntowanej pozycji na rynku. Kancelaria posiada duże doświadczenie w zakresie obsługi prawnej swoich Klientów oraz w skutecznym rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych zagadnień prawnych. W związku ze stałym rozwojem organizacji, aktualnie nasz Klient poszukuje zmotywowanej oraz doświadczonej osoby do zespołu specjalizującego się w zakresie prawa własności intelektualnej.

Opis stanowiska

  • Doradztwo oraz pomoc prawna Klientom Kancelarii zakresie aspektów związanych z prawem własności intelektualnej w tym m.in. przygotowywanie opinii prawnych, pism procesowych, pism w postępowaniach administracyjnych, wsparcie w negocjacjach
  • Udział w projektach due diligence
  • Utrzymywanie relacji biznesowych oraz udział w rozwoju siatki Klientów Kancelarii
  • Zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych oraz reprezentacji klientów przed organami państwowymi w zakresie prawa własności intelektualnej
  • Kooperacja wewnątrz zespołu oraz z innymi zespołami prawnymi Kancelarii

Profil kandydata

  • Minimum 7 lat doświadczenia w zakresie prawa IP
  • Uprawnienia zawodowe radcy prawnego bądź adwokata - od co najmniej 4 lat
  • Bardzo dobra wiedza merytoryczne oraz doświadczenie zawodowe spraw z zakresu prawa własności intelektualnej.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność rozwoju relacji biznesowych z klientami kancelarii oraz doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów
  • Znajomość rynku oraz nowych trendów
  • Samodzielność, dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, chęć dzielenia się wiedzą specjalistyczną z innymi osobami w kancelarii jak również z klientami kancelarii

Oferujemy

  • Praca przy dużych polskich i międzynarodowych projektach
  • Możliwość szerokiego rozwoju zawodowego w obsłudze klientów pod kątem IP
  • Praca w kancelarii, która cieszy się opinią przyjaznego pracodawcy
  • Stabilne i dobre warunki zatrudnienia w oparciu o kontrakt B2B
  • Karta sportowa / opieka medyczna
  • Możliwości pracy zdalnej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page