Senior Associate - Capital Markets

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, renomowanej kancelarii prawnej, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Senior Associate - Capital MarketsMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przeprowadzanie ofert publicznych
  • Udział w postępowaniach administracyjnych przed KNF oraz postępowaniach przed GPW
  • Prowadzenie i udział w negocjacjach oraz spotkaniach z klientami Kancelarii
  • Budowanie oraz rozwijanie relacji z klientami
  • Współpraca we wskazanym zakresie z młodszymi członkami zespołu

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w doradztwie prawnym w zakresie prawa rynków kapitałowych
  • Aktualne doświadczenie w przeprowadzaniu ofert publicznych, łącznie z postępowaniami przed KNF i GPW – warunek konieczny
  • Doświadczenie w prowadzeniu/udziale w spotkaniach z klientami
  • Zaangażowanie i samodzielność w zakresie powierzonych zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w transakcjach fuzji i przejęć (M&A) oraz przy opracowywaniu programów motywacyjnych

Oferujemy:

  • Pracę przy dużych projektach w renomowanej kancelarii prawnej
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość dalszego awansu w strukturze kancelarii w przyszłości
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.