Senior Analyst - Management Consulting - Strategy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Będziesz częścią zespołu świadczącego usługi doradztwa w zakresie planowania strategicznego, ekspansji na nowe rynki, analiz i badań rynkowych, zarządzania zmianami i przekształceniami organizacyjnymi. Weźmiesz udział w projektach, które pozwalają klientom dogłębnie poznać rynek, zidentyfikować wewnętrzne i zewnętrzne możliwości rozwoju, znaleźć sposoby dostosowania się do szybko zmieniającego się otoczenia rynkowego.

Informacje o kliencie

Firma konsultingowa wyspecjalizowana w doradztwie biznesowym i badaniach rynku.

Opis stanowiska

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:

Będziesz częścią zespołu Management Consulting świadczącego usługi doradztwa w zakresie planowania strategicznego, ekspansji na nowe rynki, analiz i badań rynkowych, zarządzania zmianami i przekształceniami organizacyjnymi. Weźmiesz udział w projektach, które pozwalają naszym klientom dogłębnie poznać rynek (w tym jego rozmiar, dynamikę wzrostu, warunki biznesowe, otoczenie konkurencyjne i klientów), zidentyfikować wewnętrzne i zewnętrzne możliwości rozwoju, znaleźć sposoby dostosowania się do szybko zmieniającego się otoczenia rynkowego.

… A to wszystko będziesz robić:

  • w kilkuosobowych zespołach projektowych ze wsparciem Project Managerów i Partnerów, którzy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą,
  • w środowisku międzynarodowym, pracując często w języku angielskim,
  • dla lokalnych i globalnych firm produkcyjnych i usługowych, będących często liderami w swoich branżach,
  • w atmosferze pracy zespołowej oraz dbałości o rozwój osobisty i wellbeing.

ZA CO BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ:

  • aktywny udział w procesie ustalania / budowania rozwiązań, podejścia, metodologii do zastosowania w projektach, sugerowanie i uzasadnianie właściwych metod i sposobów rozwiązań problemów,
  • pozyskiwanie i analizę danych z pierwotnych lub wtórnych źródeł danych, poszukiwanie i krytyczną ocenę potencjalnych źródeł danych,
  • przygotowywanie analiz biznesowych zawierających szczegółowe analizy rynku, klientów, konkurencji, tworzenie modeli finansowych,
  • przygotowywanie raportów wraz z opracowaniem strategicznych wniosków i rekomendacji dla klientów wynikających z przeprowadzonych badań i analiz,
  • prezentowanie wyników projektów na spotkaniach wewnętrznych oraz z klientem,
  • koordynowanie pracy młodszych członków zespołu projektowego,
  • wsparcie Project Managera w zarządzaniu projektem oraz samodzielne zarządzanie mniejszymi projektami,
  • udział w przygotowywaniu ofert usług doradczych i badawczych dla potencjalnych klientów

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie ekonomii, finansów, zarządzania, analityki gospodarczej lub pokrewne)
  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe związane z analizą rynku, tworzeniem strategii, doradztwem biznesowym lub pokrewne (preferowane w firmie doradczej lub w dziale strategii / analiz po stronie klienta, np. instytucji finansowej)
  • znajomość wskaźników i pojęć ekonomicznych, finansowych, biznesowych; znajomość technik / metod analizy biznesowej, ekonomicznej
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne - komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji w zespole i z klientami,
  • podejście do obowiązków w duchu "Jak możemy zrobić to lepiej i efektywniej?" oraz styl pracy zgodny z zasadą "team first, ego last",
  • zdolności analityczne idące w parze z kreatywnym i często niestandardowym sposobem rozwiązywania problemów (doceniamy myślenie „out of the box"),
  • zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania czasem oraz pracą (swoją oraz młodszych analityków) na dwóch - trzech projektach równolegle,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu Microsoft Office,
  • biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • pracę przy ciekawych projektach doradczych i badawczych realizowanych dla klientów krajowych i zagranicznych z różnych sektorów gospodarki
  • rozwój zawodowy - uczą się i rozwijają razem, współpracując i wymieniając informacje oraz dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, ponadto zapewniają pakiet szkoleń i warsztatów praktycznych w celu nabywania nowych umiejętności twardych i miękkich niezbędnych w naszej codziennej pracy,
  • możliwość szybkiego awansu zależnego wyłącznie od Twoich osiągnięć oraz atrakcyjne ścieżki kariery dopasowane do Twoich osobistych preferencji,
  • możliwość wdrażania swoich pomysłów oraz brania aktywnego udziału w tworzeniu nowych rozwiązań dla całej firmy,
  • pracę w zespole szanującym fakt, iż jesteśmy różni, mamy różne potrzeby, w tym lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 10:00 i cenimy sobie work-life balance,
  • benefity w postaci ubezpieczenia medycznego, karty MultiSport, szkoleń i kursów, wyjścia integracyjne czy możliwość przychodzenia do pracy z psem,
  • możliwość pracy hybrydowej, zdalnej
  • przyjazne miejsce pracy w przestrzeni biurowej mieszczącej się w centrum Warszawy lub Krakowa
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page