Senior Accountant

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem firmy i powiększeniem zespołu finansowego, poszukujemy kandydata na stanowisko Senior Accountant. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za: bezpośrednią współpracę z zespołem finansowym i Główną Księgową oraz zadaniami związanymi z prowadzeniem pełnej księgowości.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży koncernu kosmetycznego.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek
  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem prawnym i formalnym,
  • Księgowanie m.in. faktur, wyciągów bankowych, delegacji, zaliczek, leasingu i rezerw
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych - JPK VAT, CIT,
  • Sporządzanie raportów dla GUS i NBP
  • Przygotowywanie kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych
  • Prace związane z zamknięciem miesiąca
  • Pomoc przy audytach
  • Bezpośrednia współpraca z zespołem finansowym i Główną Księgową

Profil kandydata

  • Ukończone studia w dziedzinie finansów lub pokrewnej.
  • Minimum 5 lat doświadczenia w księgowości
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Mile widziana znajomość SAP i MS Excel
  • Wysokie umiejętności analityczne i zdolność do wyciągania wniosków
  • Pewność siebie, pro-aktywność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowych firmach.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + Premia roczna
  • Możliwość pracy hybrydowej (2-3 dni w tygodniu)
  • Możliwość rozwoju wewnątrz międzynarodowej organizacji
  • Pakiet opieki medycznej
  • Kartę sportową
  • Dofinansowania do szkoleń bądź nauki języka angielskiego
  • Oraz inne dodatkowe benefity
  • Lokalizacja: Centrum
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page