Senior Accountant - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Senior AccountantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • uczestnictwo we wdrożeniu nowego systemu ERP - SAP Business One w całej grupie
  • testowanie nowych zautomatyzowanych procesów
  • księgowanie transakcji dla podmiotów grupy
  • przenoszenie procesów do wewnętrznej księgowości
  • uzgodnienia transakcji intercompany
  • aktywne uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca oraz zamknięcia roku
  • uczestnictwo w miesięcznym raportowaniu
  • realny wpływ na kształtowanie procesów i procedur księgowych

Oczekiwania:

  • 4 letnie doświadczenie w księgowości
  • znajomość ogólnych procesów i procedur księgowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy z SAP Business One
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • proaktywne podejście oraz dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • lekcje języka angielskiego
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ubezpieczenie na życie, opieka medyczna dla Ciebie i rodziny, Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.