Senior Accountant Real Estate

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Prowadzenie pełnej księgowości kiilku spółek oraz kodynowanie pracy młodszych księgowych

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży nieruchomości.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ksiąg kilku spółek wg. przepisów bilansowych określonych przez Grupę
  • Weryfikacja pracy Młodszych Księgowych
  • Przygotowywanie oraz wysyłka deklaracji podatkowych VAT, CIT
  • Sporządzanie i podpisywanie rocznych sprawozdań finansowych, UoR/MSF
  • Wsparcie Kontrolerów Finansowych w raportowaniu na potrzeby konsolidacji
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych.
  • Obsługa audytów - przygotowywanie dokumentów na potrzeby audytora,
  • Raportowanie do NBP, GUS, inne.
  • Komunikacja z urzędami skarbowymi i innymi instytucjami.

Profil kandydata

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego,
  • Minimum 3 lata doświadczenia w księgowości na samodzielnym stanowisku,
  • Doświadczenie w branży nieruchomości lub branży budowlanej (warunek konieczny),
  • Znajomości prawa podatkowego i bilansowego,
  • Znajomości języka angielskiego, głównie mailowy
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności pracy w zespole w dużej organizacji, komunikatywności, determinacji i zaangażowania.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej znanej firmie w branży nieruchomości
  • Umowę o pracę na okres próbny, kolejną na czas nieokreślony
  • Biuro w centrum Warszawy.
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Benefity: opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, budżet szkoleniowy,wyjścia firmowe i wyjazdy integracyjne
  • Atmosfera wzajemnego wsparcia, oraz świetna przełożona
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page