Senior Accountant / Centrum Warszawy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy consultingowej działającej dla firm z branży telekomunikacyjnej oraz mediowej, w związku z rozbudową zespołu poszukuje Kandydatów na stanowisko Senior Accountanta

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Sporządzanie sprawozdania finansowego rocznego
  • Udział w raportowaniu finansowym
  • księgowanie faktur kosztowych oraz zakupu
  • rozliczenia inter-company
  • refakturowanie kosztów związanych z działalnością doradczą(koszty i usługi) na rzecz Klientów
  • współpraca z zewnętrznym biurem księgowym
  • optymalizacja i poprawa procesów księgowych / ścisła współpraca z kontrolerem finansowym
  • zdania ad hoc, np. raportowanie wyników, weryfikacja należności

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia / finanse / rachunkowość)
  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku Samodzielna Księgowa/Księgowy
  • Doświadczenie w tworzeniu sprawozdań finansowym i udział w raportowaniu wyników
  • Bieżąca znajomość podatków VAT oraz CIT
  • Praca w międzynarodowym środowisku - mile widziana
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2 - codzienna komunikacja mailowa oraz telefoniczna
  • Codzienna praca w środowisku Excel

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w centrum Warszawy, biuro zlokalizowane w kamienicy
  • Bogaty pakiet pozapłacowy
  • Wyjścia integracyjne
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page