Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, Agencja Performance Marketingu All4affiliate poszukuje Specjalisty SEM do pracy przy projektach jednego z kluczowych klientów.

Twoje zadania:

  • obsługa kampanii SEM dla jednego z najważniejszych Klientów firmy, lidera w swojej kategorii produktowej,
  • monitorowanie i optymalizacja kampanii pod założony efekt, tj. liczba pozyskanych leadów oraz wykonanych kwotacji na formularzu, optymalizacja kosztu pozyskania konwersji, maksymalizacja ROI,
  • rekomendowanie i dostarczanie skutecznych rozwiązań w zakresie zarządzania budżetem reklamowym,
  • tworzenie wycen i analiza rentowności kampanii,
  • raportowanie działań za pomocą Google Analytics, Double Click, Google AdWords, innych dedykowanych narzędzi,
  • obsługa Klienta w zakresie prowadzonego projektu (kontakt z Managerem Projektu oraz Klientem,
  • wsparcie działu sprzedaży i innych działań w zakresie dotyczącym SEM.

Nasze oczekiwania:

  • minimum rok udokumentowanego doświadczenia w zarządzaniu kampaniami SEM,
  • znajomość AdWords Edytor,
  • certyfikat Google AdWords i Analytics,
  • znajomość Google Tag Manager,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • wykształcenie wyższe, licencjat (preferowane Marketing lub pokrewnej dziedzinie),
  • odpowiedzialności i zaangażowania w realizowaniu przydzielonych zadań.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość DoubleClick,
  • doświadczenie w pracy na budżetach reklamowych powyżej 100.000 zł miesięcznie,
  • chęć poszerzania wiedzy.

Co oferujemy:

  • pracę przy prestiżowym projekcie z największym Klientem w swoim segmencie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • uczestnictwo w konferencjach/eventach branżowych,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • świeże owoce i pyszną kawę.

Prezentacja firmy

All4Affiliate to agencja i sieć reklamy efektywnościowej, której celem j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo