Sekretarka/ Sekretarz

Ochrona Juwentus

Warszawa, mazowieckie

Ochrona Juwentus - jedna z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa,
w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie terminarza spotkań Zarządu Spółki
  • prace administracyjne (rejestrowanie korespondencji, księga gości i inne)
  • nadzór nad prawidłowym przepływem informacji pomiędzy Zarządem a pozostałymi działami firmy
  • kontrola nad terminowym i prawidłowym obiegiem dokumentów
  • realizacja zadań zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • organizacja spotkań i wyjazdów służbowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie [mile widziane studentki i studenci]
  • miła aparycja, nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność i terminowość
  • obsługa komputera i pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • punktualność i elokwencja
  • dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego

Do współpracy zapraszamy osoby uśmiechnięte z pozytywnym nastawieniem do świata, które posiadają predyspozycje do pracy w w/w charakterze.

OFERUJEMY:

  • pracę w dużej ogólnopolskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę
  • komfortowe warunki pracy
  • wsparcie merytoryczne w codziennych obowiązkach ze strony przełożonych i współpracowników
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.