Sekretarka Prawna (M/K)- Międzynarodowa Kancelaria Prawna

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie rozwijać się, jako Sekretarka Prawna (M/K) w międzynarodowej kancelarii prawnej. Do jej głównych obowiązków będzie należeć wsparcie zespołu prawnego Kancelarii w zakresie bieżącej pracy oraz nadzór nad sprawami administracyjno-organizacyjnymi.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa renomowana kancelaria prawna ugruntowanej pozycji na rynku. W związku ze stałym rozwojem Kancelaria poszukuje osoby na stanowisko Sekretarki Prawnej (M/K).

Opis stanowiska

  • Bieżące wsparcie zespołu w organizacji oraz realizacji zadań
  • Wsparcie Partnera przy przygotowaniu ofert dla klientów
  • Tworzenie, formatowanie i poprawianie dokumentów z szybkością i dokładnością
  • Zapewnienie, że odpowiednia dokumentacja jest tworzona zgodnie z oczekiwaniami klientów i terminami, korekta wszystkich prac, sprawdzanie pisowni i gramatyki
  • Utrzymywanie i aktualizacja danych kontaktowych klienta i innych istotnych danych kontaktowych
  • Prowadzenie dokumentacji elektronicznej i papierowej oraz dbanie o jej aktualność i regularną konserwację
  • Odpowiadanie na zapytania telefoniczne oraz przyjmowanie dokładnych wiadomości telefonicznych
  • Zapewnienie pełnego wsparcia dla prawników w pełnym zakresie wykonywanych czynności oraz wykonywanie wszelkich innych obowiązków zgodnie z uzasadnioną prośbą
  • Wsparcie przy organizacji szkoleń

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie w obszarze administracyjnym bądź lingwistycznym)
  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku administracyjnym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w kancelarii prawnej będzie dodatkowym atutem
  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1)
  • Biegła znajomość MS Office (szczególnie MS Word - umiejętność sprawnego formatowania długich tekstów, Excel, Power Point)
  • Zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dokładność, samodzielność i inicjatywa w pracy oraz szybkie realizowanie zadań
  • Współpraca z innymi zespołami w zakresie sprawnego przepływu informacji

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Godziny pracy 10:00 -18:00
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet dodatkowych benefitów (opieka medyczna, świadczenia pracownicze)
  • Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page