Security Manager

Talent Hills

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - wiodącego producenta rozwiązań high-tech i rozwiązań telekomunikacyjnych, poszukujemy Security Manager'a, który dołączy do zespołu IT firmy zlokalizowanego w Warszawie jako samodzielny ekspert w obszarze bezpieczeństwa IT.

Security Manager wraz z globalnym zespołem bezpieczeństwa będzie pracował nad modernizacją i rozwojem infrastruktury bezpieczeństwa oraz poprawą świadomości bezpieczeństwa w organizacji, a także będzie partnerem biznesowym dla nietechnicznych zespołów w organizacji w zakresie ochrony danych osobowych.

Praca na tym stanowisku daje możliwość realnego wpływu na kształt i rozwój strategii bezpieczeństwa w globalnej organizacji.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z globalnym zespołem bezpieczeństwa w zakresie planowania rozwoju bezpieczeństwa w organizacji,
  • Monitorowanie skuteczności wykorzystywanych zabezpieczeń oraz rekomendacja/planowanie ich modernizacji,
  • Koordynowanie projektów związanych z wdrożeniami procesów/systemów bezpieczeństwa IT,
  • Ocena ryzyka projektów IT,
  • Przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa teleinformatycznego (również we współpracy z zewnętrznymi dostawcami),
  • Monitorowanie krytycznych incydentów bezpieczeństwa oraz regularne raportowanie ryzyka,
  • Prowadzenie projektu związanego z dostosowaniem organizacji do wymagań RODO,
  • Koordynacja projektów związanych z wdrożeniami i przestrzeganiem polityk bezpieczeństwa w spółce,
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników i partnerów firmy w zakresie ochrony danych osobowych,
  • Rozwój dobrych praktyk i standardów bezpieczeństwa w firmie.

Oczekujemy:

  • Przynajmniej 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wiedza z zakresu rozwiązań IT zapewniających bezpieczeństwo organizacji oraz aktualnie występujących zagrożeń,
  • Znajomości regulacji prawnych dotyczących ochrony danych osobowych,
  • Mile widziane jest doświadczenie w przeprowadzaniu audytów,
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na pracę w międzynarodowym zespole,
  • Samodzielności i proaktywnego podejścia do rozwiązywania problemów,
  • Umiejętności współpracy z wieloma jednostkami biznesowymi,
  • Proaktywności w działaniu.

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko dające realny wpływ na strategię bezpieczeństwa w międzynarodowej organizacji,
  • Praca w oparciu o umowę o pracę w stabilnej organizacji,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie),
  • Miejsce parkingowe.

Administratorem danych jest firma Talent Hills z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 81/7.10, 02-001 Warszawa. Z Administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email rekrutacja@talenthills.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.talenthills.pl, telefonicznie pod numerem +48 533 530 630 lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod poniższym linkiem: http://talenthills.pl/polityka-prywatnosci

Prezentacja firmy

Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat sw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy