Security Automation Systems Senior Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Ciekawa oferta w zakresie systemów transmisji sygnałów automatyki zabezpieczeniowej w firmie będącej liderem na rynku elektroenergetycznym.

Informacje o kliencie

Lider w zakresie rozwiązań elektroenergetycznych.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialnośc za rozwój, wdrożenie oraz utrzymanie sieci telekomunikacyjnej, na potrzeby transmisji sygnałów elektorenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej.
  • definiowanie standardów i wymogów technicznych dla urządzeń telekomunikacji na potrzeby transmisji sygnałów (telemetria, teletestowanie).
  • Kontakt z operatorami sieci elektroenergetycznych sieci elektroenergetycznych w Polsce z dla utrzymania punktów styku sieci telekomunikacyjnych.
  • Opracowanie warunków technicznych w zakresie przyłączy do sieci podmiotów energetycznych w zakresie urządzeń teletransmisji, transmisji, sygnałów AZ,
  • Udział we wdrożeniu i utrzymaniu usług typu M2M w oparciu o APN.
  • Koordynacja prac usterkowych
  • Analiza awaryjnosći urządzeń transmisji sygnałów z zakresu automatyki zabezpieczeniowej
  • Współpraca z innymi Działami w zakresie realizacji testów dopuszczających urządzenia pod kątem spełniania wymagań automatyki zabezpieczeniowej

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne, specjalność telekomunikacja lub pokrewne,
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w branży - telekomunikacja energetyczna lub telekomunikacyjnej
  • doświadczenie zawodowe w zakresie systemów teletransmisji, transmisji danych dla przesyłania sygnałów automatyki zabezpieczeniowej, telezabezpieczeń, telesterowania, telemetrii, układów automatyki przemysłowej, transmisji głosu, w oparciu systemy WDM, SDH, PDH, IP
  • doświadczenie zawodowe związane z wdrożeniami i utrzymaniem rozległych sieci telekomunikacyjnych dla potrzeb elektroenergetyki
  • znajomość systemów transmisji danych IP-MPLS, MPLS TP pod kątem szczególnych wymagań transmisji sygnałów zabezpieczeń.
  • znajomość rozwiązań komunikacji M2M w publicznych sieciach komórkowych w oparciu o usługi prywatnego APN.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Praca po stronie lidera w zakresie rozwiązań elektroenergetycznych.
  • .Prywatną opiekę zdrowotną i benefity
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page