Hays Poland

Scrum Master

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1133635

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Klient: branża ubezpieczeniowa
Lokalizacja: Warszawa (okolice ronda ONZ)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 80-100 zł /h netto

Zadania:
  • organizacja pracy, planowanie i inne czynności związane z metodyką Agile/ Scrumu,
  • współpraca z zespołami projektowymi
  • Wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność zespołów oraz jakość tworzonych produktów
  • zarządzanie pracą zespołu zgodnie z technikami takimi jak: SCRUM, Kanban, BDD, ATDD oraz TDD,
  • edukacja, mentoring i coaching członków zespołów deweloperskich, współpraca z Product Ownerem,
  • Wewnętrzna współpraca z klientem biznesowym
  • dbanie o ciągłe doskonalenie standardów Scrumu w zespole
  • Wspieranie zespołu projektowego pod względem organizacyjnym i komunikacyjnym we wszystkich fazach projektu
  • proaktywnie usuwanie przeszkody utrudniające pracę zespołu opracowywanie przypadków testowych aplikacji biznesowych

Wymagania:
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w pracy z zespołami stosującymi metodyki zwinne,
  • umiejętność stosowania Agile,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • mile widziany background techniczny (IT),
  • zdolności analityczne
  • min. 2 letnie doświadczenie w obszarze testów

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland