Hays Poland

Scrum Master

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1127406

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, al. Jerozolimskie
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: 6 miesięcy z możliwością przedłuzenia
Stawka: 130 zł / h netto

Projekt
Scrum Master będzie częścią międzynarodowego projektu usprawniając prace zespołów, wdrażając nowe funkcjonalności.

Zadania:
  • Ustalenie i nadzór nad pracą zgodnie z metodyką w zespołach projektowych
  • Promowanie i wspieranie scruma w organizacji
  • Wspieranie zespołów developerskich w rozumieniu założeń scruma
  • Koordynacja metodyki między zespołami

Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku scrum mastera
  • Angielski: min. B2
  • Znajomość narzędzi Agile PM, takich jak Jira
  • Dobra znajomość scrum i innych zwinnych platform i praktyk inżynierii oprogramowania, a także tradycyjnych podejść do zarządzania projektami
  • Certyfikat Scrum Master
  • Mile widziane: doświadczenie z branży finansowej

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland