Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 10/12/2018.

Scientific Advisor - Onkologia

Warszawa, mazowieckie

HAYS Pharma

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1114506

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących międzynarodowych firm farmaceutycznych, poszukujemy osoby na stanowisko Medical Advisor w dziale Onkologii. Zatrudniona osoba będzie wsparciem merytorycznym w temacie konkretnych obszarów terapeutycznych, a także będzie odpowiedzialna za czynne angażowanie i rozwój relacji z Key Opinion Liderami. Do głównych obowiązków należeć będzie m.in. projektowanie i dostarczanie planów medycznych, nadzór nad bezpieczeństwem farmakoterapii, wsparcie przy badaniach klinicznych. Poszukujemy osób z wykształceniem medycznym bądź farmaceutycznym, które już posiadają 1 -3 lata doświadczenia na tym samym stanowisku w obszarze onkologii. Warunkiem koniecznym jest doświadczenie w badaniach klinicznych różnych faz. Niezbędna jest znajomość języka angielskiego. Nasz Klient oferuję pracę w dynamicznym środowisku, udział w rozwojowych projektach i konkurencyjną ofertę współpracy.

Nasza dywizja specjalizuje się w sektorze usług farmaceutycznych. Zarządzane przez nas... procesy rekrutacyjne obejmują stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie dla producentów, jak również dystrybutorów leków na receptę oraz preparatów OTC, sprzętu medycznego, a także firm specjalizujących się w prowadzeniu badań klinicznych.
W przeciągu 5 lat od powstania dywizji, HAYS Pharma stała się liderem rekrutacji farmaceutycznej w Polsce i Europie.
Nasze metody poszukiwań opierają się na największej bazie danych specjalistów w tych dziedzinach w Polsce, licznych kontaktach branżowych na skalę międzynarodową i nowoczesnych metodach search and selection. Dzięki temu zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę do działów sprzedaży, marketingu, aż po stanowiska medyczne i kliniczne.
Doświadczenie i dogłębna specjalizacja w rekrutacji farmaceutycznej umożliwiają konsultantom HAYS Pharma realizowanie procesów rekrutacyjnych w szybki i skuteczny sposób, zawsze dbając o najwyższą jakość usług dla naszych kandydatów i Klientów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia