Samodzielny referent/ pracownik w Wydziale Kształcenia na Odległość

Akademia Sztuki Wojennej

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Akademia Sztuki Wojennej poszukuje kandydata na stanowisko samodzielnego referenta, pracownika w Wydziale Kształcenia na Odległość

Zakres odpowiedzialności i obowiązków na stanowisku:

  • administrowanie platformą LMS ILIAS
  • tworzenie materiałów dydaktycznych do kursów e-learning
  • przygotowywanie kursów e-learning na urządzenia stacjonarne i mobilne
  • opieka nad materiałami e-learning na rzecz studiów i kursów realizowanych w ASzWoj
  • prowadzenie warsztatów, seminariów z zakresu e-learningu
  • opieka metodyczna nad nauczycielami korzystającymi z narzędzi e-learningu
  • zarządzanie dostępnymi w WKnO platformami
  • udział w realizacji innowacyjnych projektów z zakresu kształcenia na odległość
  • przygotowywanie materiałów multimedialnych (audio i wideo) na rzecz kursów

Wykształcenie i umiejętności Kandydata:

  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • zainteresowanie nowymi technologiami
  • swobodna obsługa komputera
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2-B1
  • kreatywność, samodzielność

Dodatkowe atuty/wymagania:

  • umiejętność obsługi programów graficznych będzie atutem
  • chęć doskonalenia się
  • umiejętność pracy pod wpływem stresu

Forma zatrudnienia: umowa o pracę po okresie próbnym

Praca w systemie stacjonarnym w wymiarze 40 godzin tygodniowo

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia na uczelni wyższej
  • możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy o przesłanie na adres: r.kolenda@akademia.mil.pl do dnia 16.11.2018 r.

Dokumenty składane przez Kandydata powinny zostać opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz.922, z późn. zm.).

Prezentacja firmy

Akademię Sztuki Wojennej powołano do życia w drodze ustawy 1 październik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Internet / e-commerce