Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Dla naszego klienta, firmy świadczącej usługi doradcze dla klientów biznesowych poszukujemy osoby do pracy w księgowości wewnętrznej na stanowisko:

Samodzielny księgowy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości firmy,
  • Przygotowywanie rozliczeń podatkowych,
  • Przygotowywanie raportów dla celów statystycznych (GUS) oraz bilansu płatniczego (NBP),
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
  • Przygotowywanie raportów lub danych dla celów raportowych według wymagań zarządu,
  • Delegowanie części obowiązków związanych z prowadzeniem księgowości oraz rozliczeń podatkowych asystentom księgowym i nadzorowanie ich pracy,
  • Monitorowanie stanu należności i zobowiązań, a także prowadzenie działań windykacyjnych,
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy,
  • Współpraca z audytorami oraz instytucjami kontrolującymi w zakresie prowadzonych audytów i kontroli.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • Minimum 5 lat doświadczenia pracy w księgowości na stanowisku samodzielnym w firmie o podobnym profilu działalności (usługi, np. firma doradcza, kancelaria prawna),
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego,
  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości, w rozliczeniach podatkowych oraz w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • Znajomość Excel’a w stopniu pozwalającym na wykorzystywanie danych przeniesionych do Excel’a z systemu księgowego w celu wykonywania wyliczeń i sporządzania zestawień,
  • Samodzielność, dokładność oraz terminowość w działaniu,
  • Komunikatywność, elastyczność i dobra organizacja pracy własnej,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Enova 365.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet benefitów,
  • Stabilność zatrudnienia (po 3 miesięcznym okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony),
  • Pracę w centrum Warszawy,
  • Szkolenia oraz kursy językowe.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.