Samodzielny księgowy

HRX Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,
  • nadzorowanie poprawności rozliczeń podatkowych, odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE),
  • sporządzanie raportów,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi ( m.in. US, ZUS, GUS, banki),
  • rozliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,
  • wystawianie świadectw pracy, zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu,
  • sporządzanie deklaracji rocznych PIT, ZUS, PFRON.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zróżnicowane zadania w zakresie księgowości,
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie,
  • nowoczesną kulturę pracy w elastycznych godzinach,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość uczestniczenia w profesjonalnych szkoleniach.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów i doświadczenie zwłaszcza w zagadnieniu podatku VAT i CIT,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (oprogramowanie, z którego korzystamy jest w j. angielskim),
  • otwartość i dobra organizacja pracy,
  • znajomość różnych systemów księgowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Prezentacja firmy

HRX to niezależna, rodzinna Fińska firma, specjalizująca się w międzynar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse