(Samodzielna/y) Księgowa/y z jęz. czeskim

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie współpracować bezpośrednio z Finance Managerem i będzie odpowiadać za samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółki czeskiej (wg czeskich standardów rachunkowości) wraz z tworzeniem sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych.

Osoba na tym stanowisku musi w stopniu bardzo dobrym znać język angielski oraz język czeski w stopniu min. dobrym.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, globalnej firmy technologicznej, poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej/go z językiem czeskim.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki czeskiej
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • Przygotowywanie sprawozdania finansowego
  • Księgowanie dokumentów finansowych (faktury kosztowe i zakupowe, wyciągi bankowe, ewidencja środków trwałych)
  • Cykliczne zamykanie okresów finansowych według wymagań
  • Przygotowywanie raportów z funkcjonowania spółki

Profil kandydata

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale finansowym
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i praktyczna znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego (czeskie standardy rachunkowości)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (4-7 dni w przeciągu miesiąca)
  • Dobra znajomość MS Excel (w tym tabeli przestawnych)
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP (mile widziane)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Co najmniej dobra znajomość języka czeskiego

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity pracownicze
  • Praca w międzynarodowej firmie z tradycjami - ponad 100 lat na rynku
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page