Samodzielna/y Księgowa/y wynagrodzenie od 8 650 zł brutto do 10 000 zł brutto

Wilwor Group sp. z o.o. sp.k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do naszego biura rachunkowego (Warszawa, Mokotów) poszukujemy samodzielnej księgowej. Dołączając do naszego zespołu będziesz mieć wpływ na swoje wynagrodzenie. Stawiamy na relacje partnerskie.

Czego oczekujemy:
- samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych firm (tzw. od a do z);
- księgowanie kpir;
- sporządzanie bilansów;
- sporządzanie deklaracji podatkowych (cit, pit)
- rozliczanie podatku vat
- bezpośredni kontakt z Klientami biura.

Wymagania

- własna działalność gospodarcza lub chęć do jej założenia;
- minimum 3 letnie doświadczenie;
- znajomość przepisów;
- samodzielność;
- terminowość.

Prezentacja firmy

Od 2007 roku oferujemy outsourcing księgowy oraz outsourcing kadr i płac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
8 650PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Franczyza / Własny biznes, Praca Inne