Samodzielna/y Księgowa/y (księgowość + raportowanie)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Kandydat/ka będzie ścisłe współpracować z Główną Księgową w zakresie prowadzenia księgowości spółki.
Stanowisko gwarantuje całokształt zadań rachunkowych oraz możliwość nauki/rozwoju w zakresie raportowania.
Propozycja skierowana do osób, które poszukują pracy na "pełnej księgowości" i cenią sobie dobrą atmosferę wewnątrz organizacji.

Ciekawe obowiązki, przyjazne środowisko i rozwój - gwarantowane :)

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z b. usługowej.
Jest to część znanej grupy kapitałowej, która jest wiodącą organizacją w branży w wymiarze globalnym.

Opis stanowiska

Księgowość:

  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych (f.sprzedaży/zakupu, wyciągi bankowe, import usług, WNT, lista płac itp.)
  • RMK (czynne/bierne)
  • Kalkulacja i sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • Wsparcie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych (P&L, BS, CF)
  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS, NBP
  • Udział w cyklicznych zamknięciach
  • Uzgadnianie, kontrola oraz analiza kont księgowych
  • Współpraca z audytem

Raportowanie:

  • Przygotowywanie raportów do Centrali oraz na potrzeby wewnętrzne (P&L, BS, rozrachunki)
  • Udział w sporządzaniu budżetu oraz prognoz
  • Wsparcie w sporządzaniu analiz (planowanie przychodów, analiza odchyleń itp.)

Profil kandydata

  • Minimum 3-4 lata doświadczenia w księgowości w biurze rachunkowym lub wewnętrznym dziale księgowym
  • Znajomość przepisów podatkowych VAT i CIT
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną rozmowę (min. B1+/B2-)
  • Dobra znajomość excela umożliwiająca kalkulacje (suma jeżeli, wyszukaj pionowo, tabele przestawne)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjna lokalizacja (dobrze skomunikowana)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Premia uznaniowa
  • Elastyczne godziny pracy + hybrydowy system pracy (dom/biuro)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page