Samodzielna Księgowa

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba, która dołączy do zespołu księgowości będzie skupiała się głównie na zadaniach z obszaru księgowości i będzie współpracowała bezpośrednio z Główną Księgową i zespołem księgowym.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - rozpoznawalnej marki z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Samodzielnej/ego Księgowej/ego

Opis stanowiska

  • Kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych
  • Dekretowanie i księgowanie zaliczek, delegacji pracowników, list płac
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Sporządzanie deklaracji VAT, CIT, PIT, podatków lokalnych oraz sprawozdań GUS
  • Sporządzanie analiz i raportów
  • Prowadzenie rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • Uczestniczenie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych
  • Współpraca z pracownikami innych Działów

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości, zagadnień finansowo-księgowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowy bonus
  • Opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Pakiet Benefitów
  • Możliwość rozwoju ścieżki kariery zawodowej
  • Możliwość pracy głównie zdalnej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page