Samodzielna Księgowa

Biuro Rachunkowe GAMA

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe na warszawskim Tarchominie o wysokich standardach obsługi klienta zatrudni:

Samodzielną Księgową

Osoba zatrudniona na ww stanowisku będzie zajmowała się :
- obsługą księgową klientów biura ( pełna księgowość oraz KPIR)
- naliczaniem zaliczek na podatek dochodowy
- obliczanie podatku VAT i sporządzaniem deklaracji
- asysta przy sporządzaniu sprawozdań finansowych zgodnych z ustawą o
rachunkowości
- rozliczaniem ZUS i płac

Oferty zawierające :

- list motywacyjny
- CV ze zdjęciem
- oczekiwania płacowe

prosimy kierować na na adres e- mail

Oferty bez podania warunków płacowych nie będą rozpatrywane

W temacie e-mail prosimy o podanie NR Ref.

Wymagania

- Wymagane co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w księgowości ( najchętniej w
biurze rachunkowym)
- Wymagania znajomości problematyki Płac i ZUS oraz spraw pracowniczych
- Wymagania co najmniej dobra znajomość pakietu MS-OFFICE ze szczególnym
uwzględnieniem MS-EXCELL
- Pożądana znajomość programu CDN OPTIMA

Prezentacja firmy

Przyjazne Biuro Rachunkowe na warszawskim Tarchominie ceniące sobie wyso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse