Samodzielna Księgowa

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Jesteś zainteresowany pracą w biznesowym środowisku i rozwijać swoje doświadczenie z obszaru księgowości na samodzielnym stanowisku - Aplikuj

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, cenionej marki z sektora usługowo-prawniczego, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej.

Osoba na tym stanowisku dołączy do działu Księgowości na okres blisko 1,5 roku i będzie brała udział we wszelkich księgowaniach oraz kalkulacjach podatku u boku Dyrektora Finansowego.

Jest to idealne stanowisko dla osoby z około trzy - czteroletnim doświadczeniem w wewnętrznym bądź zewnętrznym dziale księgowym, która chce przejść do stabilnej spółki.

Opis stanowiska

  • Dekretacja, księgowanie oraz wystawianie dokumentów księgowych,
  • Księgowanie wyciągów bankowych, faktur sprzedażowych, kosztowych,
  • Przygotowywanie i księgowanie płatności,
  • Kontrola należności,
  • Przygotowywanie rozliczeń międzyokresowych,
  • Amortyzacja, likwidacja, księgowanie środków trwałych,
  • Działanie zgodne z obowiązującymi przepisami prawa,
  • Sporządzanie i księgowanie listy płac,
  • Wykorzystywanie znajomości przepisów z zakresu podatków VAT oraz rachunkowości,
  • Udział w przygotowaniu sprawozdania finansowego,
  • Współpraca z działem prawnym, marketingowym, IT.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, finanse,
  • Około 3-4 lat doświadczenia pracy w dziale księgowym,
  • Bardzo dobra znajomości narzędzi: MS Office: Excel, Word, Symfonia, Płatnik,
  • Obowiązkowość, terminowość, dokładność, przywiązywanie wagi do szczegółów,
  • Dyskrecja, dobre umiejętności organizacji pracy własnej,
  • Umiejętność współpracy i komunikacji,
  • Znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas 1,5 - 2 lat,
  • Biuro z widokiem na centrum Warszawy
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page