Samodzielna Księgowa/Z-ca Gł. Księgowej - stabilna organizacja

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Kandydat/ka będzie odpowiedzialna/y za prowadzenie podmiotów na pełnej księgowości oraz wspieranie Gł. Księgowej w bieżących obowiązkach.
Propozycja skierowana do osób, które poszukują pracy z ciekawym (niewycinkowym) zakresem zadań w stabilnej firmie, która dynamicznie się rozwija.
Poszukujemy osoby ceniącej zespołowe podejście do pracy, dobre relacje międzyludzkie i zmotywowanej do rozwoju umiejętności.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji o szerokim wachlarzu usług skierowanych do sektora B2B, poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej/Z-cy Głównej Księgowej.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie 2-3 spółek celowych w ramach pełnej księgowości
  • Weryfikacja i nadzór pracy 3 osób w zakresie poprawności dokumentacji księgowej
  • Kalkulacja podatku odroczonego oraz przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, podatek u źródła itp.)
  • Przygotowywanie sprawozdań fin. (rachunek wyników, bilans, przepływy pieniężne)
  • Wsparcie Głównej Księgowej w zakresie raportowania
  • Współpraca z audytem i instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP)

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • Doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu spółek
  • Samodzielność, odpowiedzialność, inicjatywa

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Atrakcyjna lokalizacja
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport)
  • Przyjazna i mało formalna atmosfera pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page