Samodzielna Księgowa - właściciel nieruchomości komercyjnych

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozbudową struktury działu finansowego poszukujemy kandydatów na stanowisko Samodzielnej Księgowej (m/k). Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za samodzielną obsługę dwóch nieruchomości handlowych (raportowanie, kalkulacja podatków, księgowanie dokumentów). Jest to idealne stanowisko dla kandydatów, obsługujących podobne podmioty po stronie biura rachunkowego, którzy chcieliby przejść na stronę właściciela.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka z branży nieruchomości - rozpoznawalny właściciel obiektów komercyjnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Opis stanowiska

  • Kompleksowe prowadzenie księgowości dla 2 nieruchomości handlowych
  • Przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z UoR
  • Kalkulacja podatków: VAT, CIT, podatek od nieruchomości
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Sprawozdawczość do instytucji zewnętrznych np. GUS, NBP
  • Prowadzanie ewidencji środków trwałych
  • Uzgadnianie kont do comiesięcznych zamknięć
  • Księgowanie faktur kosztowych, przychodowych oraz wyciągów bankowych
  • Udział we wdrożeniu oraz testowaniu nowego systemu księgowego

Profil kandydata

  • Min. 5-letnie doświadczenie w księgowości oraz 2-letnie doświadczenie w samodzielnej obsłudze spółek
  • Znajomość specyfiki branży nieruchomości - warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - głównie kontakt mailowy
  • Znajomość systemów Enova oraz MS Dynamics - mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość UoR oraz aktualnych zmian podatkowych
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do lunchu
  • Nowoczesne biuro w Centrum
  • Koleżeńska atmosfera i elastyczność
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page