Samodzielna Księgowa / Starsza Księgowa - VAT

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Międzynarodowa, rozpoznawalna firma, która od lat działa w obszarze szeroko rozumianej elektroniki i cyfrowej transformacji, posiadająca fizyczne rozwiązania i oprogramowania, skierowane do przestrzeni biurowych, przemysłowych, jak i indywidualnych, poszukuje Samodzielnej Księgowej / Starszej Księgowej, która będzie odpowiedzialna w szczególności za obszar podatkowy.

Informacje o kliencie

Poszukujemy osoby, która ma odwagę rozwijać się w szerokich, międzynarodowych strukturach.

Atutem będzie bardzo dobra znajomość deklaracji VAT, udział przy wdrażaniu optymalizacji i digitalizacji procesów, oraz doświadczenie organizacjach raportujących wg. IFRS / MSSF.

Opis stanowiska

  • Kalkulacja i wysyłka deklaracji VAT, CIT
  • Czynny udział w procesie zamknięcia okresów sprawozdawczych (miesiąc, rok)
  • Czynny udział w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych
  • Wdrażanie narzędzi IT (optymalizacja procesów księgowych i podatkowych)
  • Wsparcie przy sporządzaniu sprawozdań finansowych (wg. IFRS)
  • Przygotowywanie przelewów w zastępstwie
  • Wdrażanie procedur księgowych/podatkowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów, ekonomii
  • Doświadczenie w międzynarodowych korporacjach - dodatkowy atut
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
  • Sprawna obsługa programów księgowych ERP - SAP
  • Excel na poziomie operacyjnym adekwatny do stanowiska
  • j.angielski - komunikacja w tematach branżowych (księgowość, podatki) - poziom B2
  • Praktyczna i aktualna wiedza z zakresu podatku VAT, rachunkowości
  • Doświadczenie we wdrażaniu procedur księgowych/podatkowych
  • Proaktywność i samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • premia roczna na poziomie 11%
  • międzynarodowa struktura, z lokalnym zespołem księgowym (3 osoby)
  • kafeteria benefitów
  • para w modelu hybrydowym
  • pakiet medyczny dla pracownika i rodziny (różne poziomy do wyboru, łącznie z dentystą)
  • wczasy pod gruszą
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • karta Benefit
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page