Samodzielna Księgowa / spółka handlowa

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży handlowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Samodzielnej/Samodzielnego Księgowej/Księgowego.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • Doświadczenie w przygotowywaniu pełnych sprawozdań finansowych
  • Księgowanie zakupowych i sprzedażowych zdarzeń gospodarczych
  • Rozliczanie transakcji (WNT, WDT)
  • Przygotowanie dokumentacji oraz współpraca z zewnętrznym audytem

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe preferowane: Finanse, Rachunkowość, Ekonomia
  • Doświadczenie min. 2 letnie na stanowisku samodzielnej księgowej w wewnętrznym dziale księgowym lub biurze rachunkowym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 zarówno w mowie jak i piśmie (praca z dokumentacja)
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość polskiej Ustawy o Rachunkowości
  • Dobra organizacja pracy, terminowość, samodzielność

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Szansa na rozwój stanowiskowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program kafeteryjny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page