Samodzielna księgowa / Samodzielny Księgowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta poszukuję pracownika na stanowisko Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma usługowa, lider w swojej branży.

Opis stanowiska

  • Sprawdzanie, dekretowanie i księgowanie wszelkich dokumentów księgowych,
  • Prowadzanie ewidencji i rozliczanie inwestycji oraz środków trwałych,
  • Sporządzanie deklaracji VAT i sprawozdań do GUS i innych instytucji finansowych i publiczno-prawnych,
  • Czynne uczestnictwo w procesie zamykania miesiąca i roku,
  • Proaktywna współpraca ze wszystkimi działami firmy,
  • Analiza rozrachunków, uzgadnianie kont rozrachunkowych,
  • Sporządzanie zestawień, analiz i raportów na potrzeby Zarządu.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • Bardzo dobra znajomość księgowości, zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego,
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku księgowej,
  • Samodzielność, zaangażowanie i lojalność,
  • Sporządzanie deklaracji VAT i JPK,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość obsługi systemów ERP,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników,
  • Pakiet medyczny Enel-Med oraz MultiSport BenefitSystems,
  • Pracę w stabilnym, międzynarodowym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia oraz szansę rozwoju zawodowego,
  • Miłą atmosferę i dobre warunki pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page