Samodzielna Księgowa / Samodzielny Ksiegowy - Gocław

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Prowadzenie pełnej księgowości spółki wg. przepisów bilansowych określonych przez Grupę oraz obowiązujących przepisów podatkowych (UoR, MSSF). Raportowanie do Głównej Księgowej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest średniej wielkości spółka notowana na giełdzie. Branża nieruchomości. Prowadzenie księgowości jednej spółki, w przyszłości kilka.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie księgowości spółki wg. przepisów bilansowych określonych przez Grupę oraz obowiązujących przepisów podatkowych (UoR, MSSF),
  • Przygotowywanie oraz wysyłka deklaracji podatkowych, VAT, CIT
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
  • Wsparcie Kontrolerów Finansowych w raportowaniu na potrzeby konsolidacji,
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych,
  • Obsługa audytów - przygotowywanie dokumentów na potrzeby audytora,
  • Raportowanie do NBP, GUS, inne,
  • Komunikacja z urzędami skarbowymi i innymi instytucjami
  • Mniej więcej za 12-24 msc będzie przejęcie księgowań z biura rachunkowego.

Profil kandydata

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego,
  • Minimum 3 lata doświadczenia w księgowości na samodzielnym stanowisku
  • Znajomości prawa podatkowego i bilansowego,
  • Znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności pracy w zespole w dużej organizacji, komunikatywności, determinacji i zaangażowania
  • Otwartość na zostanie Główną Księgową/Team Leaderem w przyszłości

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe związane ze standardami MSSF
  • Doświadczenie w branży nieruchomości lub branży budowlanej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie notowanej na giełdzie
  • możliwość rozwoju zawodowego w kierunku Głównej Księgowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Standardowy pakiet banefitów
  • Parking, praca stacjonarna, HO okazjonalnie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page