Samodzielna Ksiegowa - firma leasingowa

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy usługowej, pracującej w obszarze najmu o rozpoznawalnej marce w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko - Samodzielnej Księgowej.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Rozliczanie umów leasingowych - warunek konieczny
  • Księgowanie faktur sprzedażowych oraz kosztowych
  • Przygotowywanie dokumentacji cen transferowych
  • Przygotowywanie deklaracji CIT oraz VAT
  • Księgowanie transakcji dotyczących importu usług
  • Księgowanie faktur administracyjnych
  • Raportowanie statutowe
  • Udział w zamknięciu miesiąca

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe kierunkowe(finanse/ekonomia/bądź podobne)
* Min. 3 lata doświadczenia w księgowości w branży leasingowej lub najmowej
* Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiającą obsługę systemów IT po angielsku
* Dobre umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne

Oferujemy

  • Prace w firmie o rozpoznawalnej marce
  • Stałe godziny pracy 8:00 - 16:30
  • Premie roczne
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Nauka j. angielskiego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page