Samodzielna Księgowa, Bilansistka

Euro Holding Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Euro Holding www.euroholding.pl powstał kilkanaście lat temu jako grupa spółek kapitałowych, w skład której wchodzą firmy oferujące profesjonalne i kompleksowe usługi dla biznesu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Samodzielna Księgowa, Bilansistka.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne jednoosobowe prowadzenie spraw księgowych spółki;
  • Bieżące dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych;
  • Rzetelne i terminowe prowadzenie ksiąg rachunkowych;
  • Bieżąca weryfikacja rozrachunków handlowych i pozostałych;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT ;
  • Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • Przygotowywanie sprawozdań do celów statystycznych GUS/NBP;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • Przygotowywanie raportów i bieżących analiz księgowo-finansowych na potrzeby zarządu spółki;

Wymagania:

  • Znajomość programu SAP (Business One) – warunek konieczny!
  • Min. 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości spółek praw handlowego
  • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy, myślenia analitycznego, pracy w zespole oraz komunikatywność, zaangażowanie i systematyczność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Dogodną lokalizację pracy (Centrum Warszawy);
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Karta MultiSport;
  • Prywatna opieka medyczna;

Prezentacja firmy

Euro Holding www.euroholding.pl powstał blisko 10 lat temu jako g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa