Samodzielna Księgowa / Accounting Supervisor - usługi

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukiwana osoba będzie odp. za prowadzenie księgowości spółki wg UoR.
Kandydat/ka będzie "prawą ręką" GM'a w zakresie spraw finansowych.
W perspektywie 6 mc od dołączenia - zatrudnienie mł. księgowego.
Idealna propozycja dla osób, które poszukują:
- kompleksowego zakresu obowiązków fin.
- samodzielnego/operacyjnego stanowiska z ekspozycją na biznes
- rozwoju kompetencji rachunkowych i analitycznych

Informacje o kliencie

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za operacyjne prowadzenie księgowości spółki wg UoR.
Kandydat/ka będzie "prawą ręką" Dyrektora Zarządzającego w zakresie spraw finansowych organizacji.
W perspektywie 3-6 mc od dołączenia do firmy - zatrudnienie młodszego księgowego.
Jest to idealna propozycja dla osób, które poszukują:
- dalszego rozwoju kompetencji rachunkowych i analitycznych
Naszym klientem jest międzynarodowa firma usługowa kooperująca ze znanymi firmami FMCG.

Opis stanowiska

Księgowość (70-80 %):

  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych (f. zakupu, sprzedaży, wyciągi bankowe, listy płac, RMK itp.)
  • Nadzór nad prawidłowością i terminowością cyklicznych zamknięć
  • Kalkulacja i przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT itp.)
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne (GUS, NBP, US)
  • Obsługa i współpraca z audytem
  • Kooperacja z Dyrektorem Zarządzającym (lokalnie) + Główną Księgową oraz CFO (HQ)

Analiza/Budżetowanie/Raportowanie:

  • Wsparcie w procesie budżetowania
  • Przygotowywanie prognoz i analiz (m.in uproszczony cash flow) na potrzeby lokalne i grupowe

HR/Admin/Legal:

  • Współpraca z zewnętrzną firmą w zakresie kadrowo-płacowym (badania, umowy itp.)
  • Wsparcie w obsłudze administracyjnej (zamówienia, obieg dokumentów itp.)
  • Analiza umów pod kątem podatkowym

Profil kandydata

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym lub/i wewnętrznym dziale księgowym na samodzielnym stanowisku
  • Doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu księgowości spółki (najlepiej podmiotów z b. usługowej/handlowej)
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje w mowie i piśmie (B2)
  • Praktyczna znajomość Excela
  • Samodzielność, odpowiedzialność, optymizm, energia, drive oraz umiejętność budowania relacji

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Atrakcyjna lokalizacja (centrum Warszawy)
  • Hybrydowy system pracy
  • Prywatna opieka medyczna (Medicover)
  • Ubezpieczenie OC + wsparcie doradcy podatkowego i prawnika
  • Coroczne wyjazdy zagraniczne na eventy firmowe
  • Przyjazna i mało formalna atmosfera pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page