Samodzielna Księgowa 2

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego bardzo dobrego Klienta - rozpoznawalnej firma z sektora energetycznego, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukuję kolejnej osoby do zespołu na stanowisko Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie pełnej księgowości grupy spółek celowych.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek celowych
  • Rozliczanie sprzedaży: wystawianie faktur, księgowanie dokumentów sprzedaży
  • Wprowadzanie i księgowanie dokumentów kosztowych do systemu księgowego
  • Uzgadnianie poprawności rozliczeń budżetowych
  • Rozliczenie międzyokresowych rozliczeń czynnych i biernych
  • Przygotowywanie przelewów bankowych
  • Wprowadzanie i księgowanie wyciągów bankowych, uzgadnianie sald cash poolingu
  • Uzgadnianie i weryfikacja oraz potwierdzanie sald rozrachunków z tytułu należności i zobowiązań z kontrahentami
  • Raportowanie
  • Przygotowanie wniosków i rozliczanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT, AKC-4
  • Sprawozdawczość do GUS, NBP, ARE, URE
  • Przygotowywanie wniosków do banków i innych instytucji na potrzeby Spółki
  • Prowadzenie gospodarki magazynowej i ewidencja środków trwałych
  • Przygotowywanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (kierunkowe)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy na grupie spółek
  • Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Samodzielność, dokładność, skrupulatność
  • Mile widziana znajomość systemów klasy ERP
  • Role nie wymaga znajomości języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Bonus roczny
  • Praca stacjonarnie z biura
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page