Opis stanowiska pracy

  • Wsparcie organizacyjne oraz administracyjne (zarządzanie kalendarzem spotkań, prowadzenie korespondencji)
  • Przygotowywanie ofert i dokumentacji sprzedażowej
  • Koordynacja działań sprzedażowo – logistycznych
  • Nadzór nad przyjmowaniem i realizacją zamówień
  • Tworzenie raportów i statystyk sprzedażowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Monitorowanie potrzeb handlowych i rozwój relacji z Klientami
  • Aktualizacja bazy danych Klientów
  • Wprowadzanie zamówień do systemu
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów oraz przepływem informacji
  • Współpraca z zagranicznymi Partnerami

Oczekiwania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (sprzedaż, obsługa klienta, obsługa biura)
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego i języka rosyjskiego
  • Dobrej znajomości pakietu Microsoft Office
  • Wysokiej komunikatywności i kultury osobistej
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów
  • Zaangażowania, odpowiedzialności i samodzielności w realizacji powierzonych zadań
  • Mile widziana znajomość zagadnień kadrowo-płacowych , w tym Kodeksu Pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych zdolności i umiejętności
  • Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Firma działająca na rynku doradczym , specjalizująca sie w sporci... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta