Sales&Office Assistant

Santint

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Wsparcie organizacyjne oraz administracyjne (zarządzanie kalendarzem spotkań, prowadzenie korespondencji)

• Przygotowywanie ofert i dokumentacji sprzedażowej

• Koordynacja działań sprzedażowo – logistycznych

• Nadzór nad przyjmowaniem i realizacją zamówień

• Tworzenie raportów i statystyk sprzedażowych

• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

• Monitorowanie potrzeb handlowych i rozwój relacji z Klientami

• Aktualizacja bazy danych Klientów

• Wprowadzanie zamówień do systemu (Optima)

• Analiza dostępności towarów

• Wystawianie faktur sprzedaży

• Nadzór nad obiegiem dokumentów oraz przepływem informacji

• Współpraca z zagraniczną centralą firmy

Oczekiwania:

• Doświadczenia na podobnym stanowisku (sprzedaż, obsługa klienta, obsługa biura)

• Kominikatywnej znajomości języka angielskiego

• Dobrej znajomości pakietu Microsoft Office

• Wysokiej komunikatywności i kultury osobistej

• Umiejętności analitycznego myślenia

• Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów

• Zaangażowania, odpowiedzialności i samodzielności w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu

• Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych zdolności i umiejętności

• Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych

• Przyjazną atmosferę pracy

• Niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Santint (Poland) Sp. z o.o. jest profesjonalnym przedsiębiorstwem, zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie