Salesforce CRM Administrator (praca zdalna)

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Naszym klientem jest firma z sektora Travel, tworząca oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży.  Korporacja, której jest częścią, jest reprezentowana  przez ponad 40 biur sprzedaży i 10 000 członków zespołu na całym świecie, obsługuje ponad 2 miliony klientów rocznie w ponad 70 krajach.

Firma realizuje projekty typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek oraz wynajem aut w trakcie podróży. Wielość projektów pozwala na stały rozwój i różnorodność zadań, by uniknąć wypalenia zawodowego oraz monotonii.

W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukiwany jest Salesforce CRM Administrator. CRM i marketing cyfrowy to kluczowe obszary działalności biznesowej, w których planowane są strategiczne programy i inwestycje Klienta. Korzystają z Sales & Marketing Cloud od 6 lat,technologia ta jest powszechnie stosowana w biurach na całym świecie. Współpracując z 19 markami w 8 regionach, zespół CRM zyskał ugruntowaną pozycję jako konsultanci wewnętrzni i zaufani doradcy pomagający markom osiągnąć ich cele CRM.Klient poszukuje pełnego pasji, zmotywowanego specjalisty Sales/Service cloud. Rola polega na wykonywaniu żądań BAU (konfiguracja użytkowników, naprawianie błędów, raportowanie, szkolenie / dzielenie się najlepszymi praktykami, wyjaśnianie baz danych), a także na wykorzystaniu wiedzy Salesforce do tworzenia rozwiązań dla globalnych projektów i programów strategicznych. Ta rola jest odpowiednia dla kandydatów z dogłębnym zrozumieniem i pasją do Salesforce, którzy chcą zdobyć większe doświadczenie w strategicznych wdrożeniach na skalę globalną. Stanowisko to podlega pod Head of Solution Engineering – CRM z UK. 30-osobowy zespół CRM jest pełen pasji, zawsze chętny do wspierania siebie nawzajem i współpracowników.

Wymagania:

  • Doświadczenie w konfiguracji Salesforce na platformie Salesforce Sales i/ lub Service Cloud
  • Dogłębne, funkcjonalne zrozumienie konfiguracji, ograniczeń i najlepszych praktyk platformy Salesforce
  • Umiejętność analizowania złożonych modeli bezpieczeństwa i danych
  • Możliwość oceny wpływu regresji i skalowalności zmian na inne funkcje i systemy
  • Doświadczenie konfiguracyjne w Lightning & Classic
  • Szerokie doświadczenie w zakresie platformy, w tym konstruktor procesów, przepływy wizualne i automatyzacja przepływu pracy
  • Ustrukturyzowane, oparte na procesach podejście do pracy - umiejętność dotrzymywania napiętych terminów
  • Umiejętność pracy w zespole, współpraca z innymi w celu rozwiązywania problemów technicznych i ulepszania procesów / środowiska naszego działu
  • Umiejętność komunikowania się, szkolenia i wyjaśniania problemów / ograniczeń nietechnicznym interesariuszom biznesowym
  • Preferowane kwalifikacje Salesforce Admin i Advanced Admin.

Przykładowe typowe obowiązki:

  • Zgłoszenia akcji dotyczące chmury sprzedaży i społeczności
  • Wspieranie właścicieli produktów w konfiguracji
  • Wspieranie projektów i programów za pomocą kompilacji CRM
  • Zrozum i oceń regresyjny wpływ zmian na system w innych funkcjach / systemach.
  • Zapewnienie śledzenia problemów i spełnienia warunków SLA
  • Stworzenie odpowiedniej dokumentacji
  • Konfiguracja użytkownika i audyty uprawnie
  • Raportowanie biznesowe
  • Identyfikacja żądań zmiany systemu w celu wprowadzenia ich do cyklu życia dostawy
  • Wspieranie przejścia do fazy operacyjnej nowego rozwoju / projektów

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie B2B
  • Ciągły rozwój i pracę nad ciekawymi projektami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów
  • Kursy języka angielskiego i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dogodna lokalizacja nowoczesnego biura w Katowicach
  • Możliwość pracy zdalnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media