Sales Specialist

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy z branży marketingowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Sales SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów firmy
  • rozwój i wsparcie zdefiniowanego portfela klientów
  • Realne estymowanie swoich wyników
  • Planowanie działań sprzedażowych

Oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami
  • znajomość języka angielskiego - w stopniu minimum komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy z klientami z branży retail - mile widziane
  • znajomość pakietu MS Office
  • wysoki poziom empatii i sprawności intelektualnej
  • prawo jazdy kat. B i dyspozycyjność

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi