Opis stanowiska pracy

Sales Representative
Warszawa
NR REF.: 1130353

Dla jednego z najbardziej rozpoznawalnych producentów opon samochodowychposzukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego na teren Polski.

Poszukujemy osoby, której celem będzie
opieka nad obszarem sprzedaży, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami dystrybucyjnymi, obsługa i rozwiązywanie problemów klientów oraz prowadzenie negocjacji cenowych. Ponadto będzie odpowiedzialna za aktywne wsparcie partnerów biznesowych w działaniach marketingowych, wydarzeniach firmowych oraz będzie prowadziła szkolenia produktowe.

Największe szanse na objęcie tego stanowiska będzie miała osoba, która posiada
wykształcenie/wiedzę techniczną, doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży motoryzacyjnej. Ponadto znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, umiejętności negocjacyjne, zorientowanie na cel oraz dobra organizacja pracy.

Nasz klient oferuje
bardzo dobre warunki pracy, wynagrodzenie dwuskładnikowe, wszelkie narzędzia potrzebe do pracy oraz dobry pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane proszę o aplikowanie za pomocą przycisku "aplikuj" lub bezpośrednio na adres mailowy: bereza@hays.pl

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management