Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/08/2018.

Sales Project Managers Assistant

Warszawa, mazowieckie

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1109777

Twoja następna firma
Skandynawski producent innowacyjnych rozwiązań wyposażenia wnętrz przestrzeni biurowych i coworkingowych. Firma przykłada szczególną uwagę do jakości, funkcjonalności oraz dopasowania rozwiązania do potrzeb klienta, wyróżnia się rozpoznawalnym designem i nowoczesnymi systemami aranżacji wnętrz, które sprawiają, że miejsce pracy sprzyja efektywnej pracy.

Twoje następne stanowisko
Nowozatrudniona osoba będzie wspierać zespół sprzedaży w realizacji projektów poprzez przygotowanie ofert, prezentacji, kosztorysów, wycen (praca w Excel), a także dobór rozwiązań. Sales Project Manager’s Assistant będzie odpowiedzialny za kontakt z klientem, w tym zbadanie potrzeb, oprowadzanie po showroomie, badanie statusu zamówień. Na co dzień nowozatrudniona osoba będzie współpracowała w różnymi działami firmy. Jest to praca różnorodna w bardzo dynamicznym środowisku, świetnej atmosferze pracy oraz pozwalająca na rozwój kompetencji.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z pierwszy doświadczeniem w zakresie wsparcia sprzedaży, pracy projektowej, działań administracyjnych i pokrewne. Na tym stanowisku wymagana jest znajomość pakietu MS Office, w tym Excel oraz dobrej znajomości języka angielskiego. Szansę na sprawdzenie się mają osoby dobrze zorganizowane, skrupulatne, nastawione na rozwój i poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności z poczuciem humoru. Zainteresowanie designem, architekturą, projektowaniem wnętrz będzie dużym atutem.

Co zyskujesz?
Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w skandynawskiej firmie oferującej innowacyjne rozwiązania do przestrzeni komercyjnych. Możliwość rozwoju i awansu zawodowego, poszerzenia swoich kompetencji poprzez szkolenia i warsztaty. Jest to bardzo ciekawa praca w kreatywnym i wspierającym zespole z pozytywną energią i poczuciem humoru.

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Architektura