Sales Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Sales Managera dla Firmy z branży media.

Sales ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  •  Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Spotkania biznesowe z przyszłymi i obecnymi klientami
  •  Badanie potrzeb i dobór odpowiednich rozwiązań
  •  Realizacja planów sprzedażowych
  •  Współpraca z zespołem przy realizacji projektów
  •  Dbałość o rentowność projektów

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży usług marketingowych/reklamowych
  • Znajomość branży mediowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność tworzenia prezentacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Niepowtarzalną atmosferę w pracy
  • Zatrudnienie na podstawie B2B lub umowy o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.