Opis stanowiska pracy

POS Media Poland, międzynarodowa firma branży reklamowej, lider na rynku reklamy Point of Sale,

w związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Sales Manager

Zakres obowiązków:

·        pozyskiwanie nowych klientów

·        obsługa i koordynacja projektów z zakresu field marketingu i produkcji materiałów POS

·        współtworzenie i nadzór nad ogólnopolskimi akcjami promocyjnymi

·        tworzenie prezentacji, kosztorysów i harmonogramów

·        stały kontakt i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • pracę pełną wyzwań w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • stałą współpracę i kontakty z przedstawicielami średniego i wysokiego szczebla największych producentów i brandów FMCG w Polsce i na świecie
  • dużą odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • benefity pracownicze
  • rodzinną atmosferę w biurze w centrum Warszawy

Wymagania

  • Wymagania:

    • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym, poparte sukcesami
    • znajomość zagadnień związanych z field marketingiem (akcje wspierające sprzedaż, merchandising, akcje/aktywności promocyjne) będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowanie, terminowość i systematyczność przy wykonywaniu zadań
    • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z Klientami istniejącymi i nowymi
    • umiejętność swobodnego tworzenia i przeprowadzania prezentacji sprzedażowych
    • łatwość w tworzeniu i negocjowaniu kosztorysów
    • ogólne rozeznanie w markach i firmach funkcjonujących na rynku
    • przedsiębiorczość w działaniu
    • doskonałe zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dobra znajomość MS Office w tym (xls i ppt – warunek konieczny)
    • dobra znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

POS Media od lat jest liderem na europejskim rynku nośników reklamowych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi