Sales Manager / Sales Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Klientem jest operator logistyczny oferujący kompleksowe rozwiązania z branży TSL.

Sales Manager / Sales SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Aktywna sprzedaż usług transportu drogowego przede wszystkim krajowego oraz międzynarodowego.
  • Pozyskiwanie oraz obsługa klientów na terenie kraju w szczególności: woj. mazowieckiego i wielkopolskiego.
  • Koncentracja na klientach Pharma oraz innych wymagających przewozów w temperaturze kontrolowanej.
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie usług logistycznych dla klientów.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Monitorowanie i analiza jakości obsługi klientów.
  • Budowanie oraz utrzymywanie opartych na profesjonalizmie i zaufaniu relacji z klientami.
  • Realizacja założonych planów sprzedaży.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Realizacja zakładanego budżetu sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów, zgodnych z profilem poszukiwań, dbanie o rentowność biznesu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku po stronie operatora w branży przewozów w temperaturze kontrolowanej (warunek obligatoryjny).
  • Język angielski umożlwiający swobodną komunikację. Minimum B2 (warunek obligatoryjny).
  • Doświadczenie w realizacji budżetów rzędu 5-7 mln PLN.
  • Inicjatywa z działaniu, myślenie procesowe, umiejętności analityczne, dobra organizacja pracy, umiejętność budowania profesjonalnych relacji biznesowych.

Klient oferuje:

  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, opieka medyczna, Multisport.
  • Premia kwartalna (łącznie do 3 wynagrodzeń rocznie).
  • Umowa na okres próbny 3 m-ce. Po tym okresie umowa na 1 rok i kolejna umowa na czas nieokreślony.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.